Porozmawiajmy o SPA and Wellness

Autor: poetka Data: 15 cze 2016 Kategoria: Biznes, Hotel |

Wolny weekend, a Ty nie masz co robić? Po ciężkim tygodniu intensywnej pracy zafunduj sobie odrobinę relaksu i wybierz się do SPA nad Wellness, a najlepiej za cel podróży obierz hotel SPA w górach.

W hotelach mamy do dyspozycji wiele ofert specjalnych w tym pakiety dedykowane dla osób chcących przyjechać na odnowę biologiczną. Do wyboru mamy weekend w górach we dwoje lub propozycje dla singla. Często w tego typu pakietach w cenie wliczone mamy podstawowe zabiegi kosmetyczne oraz konsultacje z kosmetyczką oraz masażystą. Najchętniej wybieranymi opcjami są masaż gorącymi kamieniami oraz kąpiel w gorącej czekoladzie. Rekordy popularności bije nowość – zabieg na twarz i ciało na bazie wina.

Choć w SPA oferują nam zabiegi odmładzające a nie lecznicze to pamiętajmy o tym, aby nie wybierać zabiegów sobie samemu tylko konsultować wybór z zatrudnionym w hotelu specjalistą. Przy źle dobranych zabiegach możemy źle wydać swoje pieniądze ale też zrobić sobie więcej krzywdy niż pożytku.

Wiele ośrodków SPA and Wellness wychodzi na przeciw rodzicom, którzy chcieliby odpocząć przyjeżdżając na wakacje z dziećmi w górach. W czasie zabiegów organizowane są zajęcia animacyjne dla dzieci, w czasie których dzieciaki wykonują prace plastyczne, bawią się w różnego typu gry i zabawy, uprawiają sport.

Tagi:, , , ,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2017 Konferencje i Szkolenia