Jak wybrać kurs językowy (c.d.)

Autor: poetka Data: 12 mar 2014 Kategoria: Konferencje i Szkolenia |

Chcesz nauczyć się języka obcego? Świetnie! Podpowiadamy jak wybrać odpowiedni kurs językowy oraz szkołę języków obcych w 6 krokach.

Krok czwarty

Poszukaj szkoły z polecenia. Jeśli nikt z znajomych lub rodzin nie jest w stanie polecić ci coś zajrzyj do internetu. Reputacja szkoły, opinie uczestników kursów oraz doświadczenie szkoły ma istotne znaczenie. Warto także sprawdzić jakie szkoła ma metody nauczania i czy będą nam one odpowiadały.

Krok piąty

Istotnym elementem wyboru kursu jest cena. Nie można kierować się jedynie nią. Oczywiście kursy tańsze nie zawsze są złe, tak jak i dobra nie musi być szkoła droga. Zapoznaj się z cenami na rynku. Zbyt atrakcyjna cenowo oferta powinna wzbudzić niepokój. Zachowaj zdrowy rozsądek.

Krok szósty

Na rynku istnieje szeroki wybór kursów językowych. Część szkół organizuje je w okresie nauki szkolnej, inne w okresie wakacyjnym, jeszcze inne w skróconej wersji w ramach weekendu majówka w górach. Poszukaj kursu, którego czas trwania oraz termin będzie dla ciebie odpowiedni. Jeśli chcesz jedynie podszkolić język wystarczyć może kurs w pigułce zorganizowany w weekend wolny np. długi weekend czerwcowy. Jeśli rozpoczynasz swoja przygodę z nauką języka zdecyduj się na kurs całoroczny.

Tagi:,

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2017 Konferencje i Szkolenia